Keistuolių teatras

D.U.K.

Užsakymas ir apmokėjimas

Kaip išsirinkti renginį?

Pagrindinėje svetainėje galite matyti visus renginius. Taip pat galite rinktis renginius pagal populiarumą, naujus, ir pan. 


Kaip užsisakyti bilietus interneto svetainėje?

Renginio puslapyje, seansų sąraše, spauskite „Pirkti bilietą“, po ko būsite nukreipti į salės schemą su kainomis ir vietų pasirinkimu. 

Pažymėkite jus dominančias vietas. Schemos dešinėje pusėje yra rodomas jūsų pasirinktų bilietų sąrašas. Jūs turite 10 minučių susimokėti už pasirinktas vietas. 

Paspaudę mygtuką „Apmokėti“ būsite perkelti į užsakymo puslapį, kuriame turėsite būtinai nurodyti bilietų gavėjo duomenis (vardas, pasas, telefonas, el. paštas) ir pasirinkti tinkamą mokėjimo būdą. 

Paspaudę mygtuką „Pateikti užsakymą“, patvirtinsite jį ir būsite nukreipti į bilietų apmokėjimo puslapį jūsų pasirinktu būdu.  

Jei užsakymas nebus apmokėtas per nurodytą laiką, jis bus automatiškai panaikintas ir bilietai vėl bus parduodami.

Ar galima užsisakyti bilietus telefonu?

Bilietų pirkimo ir gavimo procesas yra visiškai automatizuotas, todėl neteikiame apmokėjimo telefonu paslaugos.

Kaip apmokėti užsakymą?

Už bilietus galima susimokėti bet kuriuo patogiu būdu, kuris yra įtrauktas į interneto svetainę užsakymo metu: kreditine kortele, „PayPal“, banko pavedimu, taip pat jūsų asmeninio likučio lėšomis.

Ar saugu mokėti kreditine kortele interneto svetainėje?

Užsakymo apmokėjimo puslapiai yra patikimai apsaugoti, visi jūsų įvesti duomenys patenka užšifruotais kanalais į kredito bendrovę. Mes gauname tik mokėjimo patvirtinimą.

Jūsų kortelės duomenys nėra saugomi mūsų sistemoje (išskyrus paskutinius 4 skaitmenis, kad būtų galima identifikuoti), todėl nėra galimybės kažkam gauti jūsų duomenis.

Kaip gauti nupirktus bilietus?

Iš karto po apmokėjimo jūsų užsakyme nurodytu el. paštu gausite skaitmeninius bilietus su QR kodu. 

Skiltyje „Mano užsakymai“ (interneto svetainės viršuje, dešinėje pusėje) yra saugomi jūsų bilietai, taip pat visa jūsų užsakymų istorija. 

Likus valandai iki renginio pradžios atidaroma bilietų kasa ir įėjimas į salę. Prie įėjimo parodykite savo skaitmeninius bilietus su QR kodu, kad galėtų nuskenuoti.

Su savimi turėkite užsakyme nurodytą pasą,  jeigu kartais jūsų parašytų jį pateikti. Tokia situacija galima norint patikrinti pirkimo įrodymą ar popieriniam bilietui atspausdinti.

Užsakymo keitimas / atšaukimas

Ar galima pakeisti savo užsakymą ar jį atšaukti?

Po to, kai nusipirkote savo bilietus, sandorio negalima atšaukti ir jūs negalite PAKEISTI įsigytų bilietų.

Aš negalėjau patekti į renginį. Ar grąžinsite pinigus?

Nepaisant to, dėl kokios priežasties jūs nedalyvavote renginyje, jūsų bilietai prapuls ir pinigai už juos nebus grąžinti.

Kas nutiks mano bilietams, jei renginys atšaukiamas?

Jei renginys atšaukiamas, mūsų operatoriai apie tai jus informuos, visi pinigai bus grąžinti arba iškeisti į kitus bilietus.

Papildoma informacija

Ar galiu gauti daugiau informacijos apie renginį telefonu?

Interneto svetainėje pateikiama išsami informacija apie renginį. Renginio puslapyje galima rasti jo išsamų aprašymą, renginio seansų datas ir laiką, salių schemas ir aprašymus, renginio seansų adresus, vietų skaičių ir bilietų kainas. 

Operatorius telefonu negalės suteikti papildomos informacijos apie renginį, nes visa turima informacija yra pateikta renginio puslapyje.

Ar galima nusipirkti bilietus į vietas, kurių nėra šioje interneto svetainėje?

Visus bilietus, kuriuos galima įsigyti, jūs matote salės schemoje. Jei kurių nors vietų nematote, tai reiškia, kad jų neturime.

Aš pateikiau užsakymą, bet negavau pranešimo elektroniniu paštu, ką daryti?

Jums apmokėjus užsakymą, į jūsų el. paštą nedelsiant bus išsiųstas pranešimas. Jei pranešimo negavote, patikrinkite aplanką „Šlamštas“ arba „Nepageidaujamas paštas“. Taip pat gali būti, kad jūs neteisingai nurodėte savo el. pašto adresą.

Be to, visada savo bilietus galite rasti skiltyje „Mano užsakymai“.

Kaip interneto svetainėje iš anksto sužinoti apie naujus renginius?

Kiekvieną savaitę mes el. paštu išsiuntinėjame naujienlaiškį apie naujus renginius. Jei esate užsiregistravę interneto svetainėje, ją gausite automatiškai. Neužsiregistravę vartotojai gali užsiprenumeruoti naujienlaiškį  el. paštu.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Naudodamiesi šia svetaine Jūs sutinkate su slapukais (angl. cookies).
  • Pilkos spalvos atspalviai
  • Apversti